Dalších 12 položek >

LineaLight

Úspěch společnosti Linea Light Group na trhu s osvětlením je založen na skutečných hodnotách - zkušenosti, inovace, celosvětový rozhled, italská řemeslná práce spojená se špičkovou technologíí z dílen předních světových designérů. Tato filizofie společnosti zaručuje, že LineaLight dokáže čelit náročnému světu kolem nás. Společnost vyvíjí a realizuje originální řešení v souledu s architekturou, přírodou a lidmi. Ruka designéra se tak nesmazatelně zapíše do každého vyprodukovaného svítidla.

Vývojové centrum

LineaLight se může pochlubit špičkovým výzkumným oddělením na nejvyšší možné úrovni. I toto se jednoznačně promítne do výsledného produktu. Každý návrh prochází důkladnou analýzou. Výsledný produkt tak má garanci 100% italské kvality.

Jestliže hledáte skutečně něco navíc, značka LineaLight by Vám neměla ujít. Přední světoví designéři, špičkové vývojové centrum, nejkvalitnější materiály i samotné zpracování. To vše zastřešuje jedna značka LineaLight. Na nabídku svítidel této přední italské značky se můžete podívat zde.