13 567
svítidel

< 24 hodin
okamžitá expedice

15 let na trhu
záruka důvěry

doprava zdarma
a navíc ještě dárek

Vše  »  Interiér  »  Dětská svítidla

Bezpečná dětská svítidla

Dětská svítidla a vůbec celkové osvětlení v dětském pokoji je velice důležité pro zdravý rozvoj vašich dětí. Podobně jako jako ostatní vybavení pokojíčku i světlo v dětském pokoji, resp. jeho část je třeba s přibývajícím věkem dítěte měnit. Jiné osvětlení je třeba pro miminka a zcela jiný charakter osvětlení vyžaduje teenager na studium i odpočinek. Všechny typy takových osvětlení u nás seženete za vlídné ceny a v prvotřídní kvalitě.

Cena Kč
:
2215208

Výrobce

Energetická třída

Patice

Délka mm
:
01500

Šířka mm
:
0814

Výška mm
:
01700

Stupeň krytí

Barva

Materiál

Skladem

Prostředí

Stmívatelné

Důležité parametry dětského osvětlení

Stejný důraz klaďte jak na výběr výkonu zdroje, tak na to jakou část dětského osvětlení použijte v jaké části dětského pokoje. Požadavky na osvětlení dětského pokoje ve věku kojence, batolete, školáka nebo náctiletého se liší. Noční lampičky a orientační světla využijete pro osvětlení dětského pokoje nejvíce pro kojence a batolata. S přibývajícím věkem bude podstatné osvětlení pro školáky a to především pracovní plochy.

Podstatné je i nástěné osvětlení umístěné vhodně u postele pro možnost nočního čtení i když nejvíce používané bude vždy centrálního osvětlení celého pokoje, které řešte buď závěsným nebo přisazeným svítidlem.

Dětské lampy a lampičky

Lampy a lampičky pro děti ve větším počtu s dětskými motivy jsou správná volba pro vaše školáky. Zažitá je představa jedné lampy v pokoji, ale různé barevné variace desingu a typů které korespondují s celkovým rázem pokoje jsou dobrou volbou i pro navození velmi příjemné a bezpečné atmosféry i v noci či za snížených světelných podmínek.

Stále častější co do správné volby dětského svítidla je přijmutí názoru dítěte a plně je zapojit do budování prostředí, ve kterém bude právě on(a) trávit nejvíce svého času. Ani nejlepší náš úmysl nenahradí dětské nadšení z filmových, oblíbených postav, kterými jsou dnešní svítidla dekorována při zachování výborných světlelných parametrů, která dětská svítidla dosahují a vyjma designu tak zcela plní svou funkci osvětlení, pro která byla pořizována.

Dětská svítidla Massive Kico

Nezaměnitelným výrobcem dětského osvětlení je už delší řádku let firmy Massive, která svou řadou Kico řeší osvětlení dětských pokojů. Dobrou myšlenkou řešení dětského osvětlení jsou i ledkové pásy, které vám při kombinaci s pohybovým senzorem řeší náročnost nočního pátrání po vypínačích. Smívatelná varianta centrálního osvětlení by měla být nedílnou součástí každého moderního dětského pokoje.

Vaše děti to ocení hlavně při usínání, relaxaci i při vysokých požadavcích na svítivost, např. při psaní. Massive myslí svou řadou pro děti Kico nejen na chlapce i dívky, ale i na rodiče, kteří mají jiné požadavky na osvětlení dětského pokoje. Dětské osvětlení Kico bude správnou volbou nejen z hlediska desingu, ale i praktičnosti.

Naše nabídka
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
NEWSLETTER
chcete včas vědět o našich akcích?