Dalších 12 položek >

Dětská svítidla

Dětská svítidla a vůbec celkové osvětlení v dětském pokoji je velice důležité pro zdravý rozvoj vašich dětí. Podobně jako ostatní vybavení pokojíčku i světlo v dětském pokoji, resp. jeho část je třeba s přibývajícím věkem dítěte měnit. Jiné osvětlení je třeba pro miminka a zcela jiný charakter osvětlení vyžaduje teenager na studium i odpočinek. Všechny typy takových osvětlení u nás naleznete za vlídné ceny a v prvotřídní kvalitě.

Důležité parametry dětského osvětlení

Důležité je klást důraz nejen na výběr výkonu zdroje, ale také na to, v jaké části dětského pokoje bude svítidlo umístěno. Požadavky na osvětlení dětského pokoje ve věku kojence, batolete, školáka nebo náctiletého se také liší. Noční lampičky a orientační světla využijete pro osvětlení dětského pokoje nejvíce pro kojence a batolata. S přibývajícím věkem bude podstatné osvětlení pro školáky a to především jejich pracovní plochy pro přípravu úkolů apod.

Podstatné je i nástěnné osvětlení umístěné vhodně u postele pro možnost nočního čtení, i když nejvíce používané bude vždy centrálního osvětlení celého pokoje. Vhodným řešením tohoto typu osvětlení jsou svítidla závěsná či přisazená.

Dětské lampy a lampičky

Lampy a lampičky pro děti ve větším počtu s dětskými motivy jsou správnou volbou pro vaše školáky a studenty. Zažitá je představa jedné lampy v pokoji. Různě barevné variace, které korespondují s celkovým rázem pokoje, jsou dobrou volbou i pro navození velmi příjemné a bezpečné atmosféry a to jak v noci, tak i za snížených světelných podmínek.

Stále častější, co do správné volby dětského svítidla, je přijmutí názoru dítěte a plně jej zapojit do budování prostředí, ve kterém bude právě trávit nejvíce svého času. Ani nejlepší náš úmysl nenahradí dětské nadšení z oblíbených filmových postav, kterými jsou dnešní svítidla dekorována při zachování výborných světelných parametrů. Dětská svítidla toho dosahují a vyjma designu tak zcela plní svou funkci osvětlení, pro která byla pořizována.

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.