Dalších 12 položek >

Dopřejte vaší koupelně dokonalé osvětlení s naší širokou nabídkou stropních světel. Tato světla nejen zlepšují celkový vzhled vaší koupelny, ale také poskytují optimální osvětlení pro všechny vaše potřeby, od relaxačních koupelí po ranní přípravy.

💡 TIP: Přečtěte si naše články o tom, jak vybrat správné osvětlení a co je to IP krytí a proč je v koupelně důležité.

Stropní koupelnová svítidla

Stropní (nebo také centrální) koupelnové osvětlení je velmi důležité. Produkuje totiž rozptýlené světlo do celé koupelny. Vybrané světlo do koupelny na strop vhodně kombinujte s ostatním osvětlením ve Vaší koupelně. Nabízíme různé styly a tvary stropních svítidel, abychom vyhověli vašemu vkusu a potřebě vašeho prostoru. Od minimalistických a moderních designů po klasické a elegantní možnosti. Vedle koupelnového stropního svítidla se vám bude hodit zrcadlo s osvětlením, nástěnné světlo do koupelny nebo, pokud už zrcadlo v koupelně máte, jistě využijete osvětlení zrcadel.

Sháníte stropní světlo do koupelny?

Přineste do vašeho interiéru svěžest a jas s kvalitním stropním světlem do koupelny navrženým speciálně pro tento vlhký prostor. Díky odolným materiálům a vodotěsné kontrukci je každé naše koupelnové stropní světlo ideální volbou pro každou místnost, kde je nutná odolnost vůči vlhkosti. Proveďte proměnu vaší koupelny s našimi stropními světly a zažijte spojení stylu, funkčnosti a bezproblémového osvětlení, které do vaší koupelny přinese nový rozměr komfortu.