Dalších 12 položek >

Lampy

Vybírejte z široké nabídky stojacích lamp do pracovny, kanceláře, obývacího pokoje nebo do dětského pokoje. Stojací pokojové lampy s jedním nebo multifunkčním systémem osvětlení od tradičních výrobců EGLO, Philips, Searchlight nebo Artemide - výrobce luxusních svítidel italského designu.

Stojací lampy jsme pro větší přehlednost rozdělily na dvě sekce - stojací lampy a stojací lampy se stmívačem. Reagujeme tak na velké množství dotazů týkajících se stmívatelnosti stojacích lamp. Stojací lampy se vyrábějí v různých rozměrech, barevných provedeních, materiálech i příkonech. Stmívatelné lampy mají výhodu vytvoření orientačního osvětlení. Jako kulisa se používají k televizi, četbě knížky, ale také nenucené relaxaci.

Jak správně vybírat lampu

Ještě než si některou z lamp vybereme, je potřeba si uvědomit, za jakým účelem lampu pořizujeme. Pokud jsme milovníci knížek, měli bychom se zaměřit na lampy s nastavitelným ramenem. Pro pracovnu či studovnu je důležité kvalitní světlo. V případě LED osvětlení se jedná o studenou barvu světla, což je rozmezí 6000K až 6500K. Chceme-li si pořídit lampu spíše pro doladění celkového rázu místnosti, rozhodně jsou pro nás jasnou volbou designové lampy. Ty totiž nemusejí plnit účely výše popsané, ba naopak jsou kupovány za účelem příjemně navodit atmosféru útulného domova. V tomto případě je vhodné vybírat světelný zdroj spíše v teplé barvě, tedy kolem 2800K až 3300K.

Pokud si stále nejste jisti s výběrem zdroje pro Vaší lampu, podívejte se na náš článek věnující se právě této problematice - Jak správně vybrat žárovku.

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.