Dalších 12 položek >

Venkovní typ svítidel je poslední tečkou za osvětlením vašich domovů. Jeho aktuálnost a potřebu většinou řešíme ve chvílích, kdy interiérová svítidla a vůbec interiér jako celek máme již plně vyřešen k naší spokojenosti. Nabízíme venkovní typy svítidel od různých výrobců, mnoha designů a materiálového provedení tak, aby jste si i vy mohli vybrat. Rovněž venkovní LED osvětlení. Kupujte nyní za výhodné ceny.

Venkovní svítidla v zahradě

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho typů a designů pro zahradní a venkovní osvětlení. Převládající jsou barvy přírody či přilehlých prvků (chodníky, plotové prvky, skalky atd.), což je fakt, kterým se výrobci snaží o jednotvárnost například při využitího venkovního svítidla v zahradě, které přes den splívá se zahradou a na večer díky tomuto svítidlu zahrada ožívá v zajímavých uklidňujících až romantických tónech - i tento fakt spjat s volbou venkovního osvětlení.

Ušetřit a použít interiérové svítidlo venku? Hazard!

Nahrazování interiérového osvětlení s exteriérovým je nemyslitelné jak z důvodů bezpečnosti tak z důvodu porušení zákonem stanovených norem. Nejen, že jde o nebezpečný záměr, co do schopnosti venkovního svítidla odolávat povětrnostním vlivům narozdíl od interiérového, ale také parametry obou druhů osvětlení jsou odlišné, právě z důvodu jejich určení. Venkovní svítidla často s přímo zabudovaným zdrojem mají různou intenzitu od interiérového, což je dáno právě různým využitím a potřebami pro interiérové a venkovní osvětlení.

Venkovní osvětlení a jeho variabilita

Stejně jako u vnitřních prostor i venkovní svítidla jsou produkována v podobě různých typů osvětlení a je možné vybírat z nástěnných svítidel, venkovních lamp, bodová svítidla, odolná svítidla do podlah až po nejmodernější LED osvětlení, které narozdíl od ostatních typů osvětlení umožňují i barevný typ světla a možnost kombinovat až 16mil. barev.

Co do LED a barevného osvětlení, zařazujeme mezi venkovní osvětlení také světelné řetězy k umístění na stromky, balkóny a lampy v období vánoc.

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.