Dalších 12 položek >

Stojací lampy se v dnešní době již stávají pravidelnou součástí našich obývacích pokojů a odpočinkových prostor či pracovních prostor vašich interiérů. Světlo, které produkují a jejich multifunkčnost i variabilita (osvětlení prostoru nebo vytvoření kvalitního světla pro čtení) nenahradí žádný jiný typ svítidla a to je i důvod, proč si je oblíbíte.

Proto neváhejte a vytvořte si stojací pokojovou lampou příjemné prostředí pro své chvíle relaxace.

Variabilita lamp do obývacích pokojů

Jak už bylo zmíněno výše, stojací pokojové lampy mají svou výhodu v přenositelnosti a možnosti použít snad kdekoliv v interiéru. Zároveň většina z nich má integrován dvojí systém osvětlení. V prvním případě pro celkové osvětlení místnosti a v druhém, schopnost produkovat silný směrový zdroj světla, např. pro pohodlné čtení knihy.

Schopnost regulace tzv. trvalé stmívání

Stále větší část nabídky tvoří stojací lampy s možností efektu stmívání. V praxi to znamená, že intenzitu světla které produkuje instalovaný světelný zdroj, můžete libovolně snižovat či zvyšovat podle potřeb. U lamp s možností regulace intenzity světla, musíte dbát na správný výběr světelného zdroje, protože ne všechny to umožňují.

Zpravidla výrobci stmívací žárovky dodávají se svítidlem, nicméně není to pravidlem a proto pokud chcete možnost stmívání plně využít, vybírejte zdroje označované slovy "dimable" nebo "stmívatelné".

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.