13 567
svítidel

< 24 hodin
okamžitá expedice

15 let na trhu
záruka důvěry

doprava zdarma
a navíc ještě dárek

Vše  »  Interiér  »  Kuchyňské osvětlení

Kuchyňské osvětlení

Kuchyňská svítidla, jak už název napovídá, je funkční osvětlení určené především k centrálnímu nebo pomocnému osvícení prostoru a pracovní plochy v kuchyni. V našem e-shopu naleznete kuchyňská svítidla ze kterých je možné učinit ucelené řady, včetně zásuvkových boxů především pro osvětlení pod kuchyňskou linku a možnost vhodně je kombinovat se svítidly stejné řady. Stejně tak jednotlivá kuchyňská svítidla pro osvětlení celé místnosti a to jak zapuštěná bodová svítidla, tak i lustry do kuchyně.

Neváhejte s koupí vysněného svítidla a vytvořte si kuchyň podle svých představ ještě dnes.

Cena Kč
:
36112432

Výrobce

Energetická třída

Patice

Délka mm
:
01800

Šířka mm
:
01200

Výška mm
:
01600

Stupeň krytí

Barva

Materiál

Skladem

Prostředí

Stmívatelné

Modelové řady kuchyňských svítidel

Téměř každý výrobce svítidel, nabízí ucelené řady jednotlivých prvků a kuchyňské osvětlení je k tomuto ideální. Výhoda systémového řešení je nasnadě. Dává vám možnost řešit osvětlení v uceleném designu a systému propojení tak, aby výsledný efekt a design sestavy působil jednotně.

Vyjma svítidel a modulů k osvětlení kuchyňské linky jako hlavního pracovního prostoru při přípravě pokrmů, kde i při denním světle stíní horní skříňky kuchyně a je tak nezbytnou součástí celkového kuchyňského osvětlení. Do systému mohou být zapojeny i centrální stropní svítidla pro navícení celé místnosti.

Charakter centrálního osvětlení kuchyně

Centrální osvětlení kuchyně lze řešit dvěma způsoby. Buďto jako závěsné svítidlo, nebo chcete-li lustr, který osvětluje celou místnost kuchyně především do prostoru. Druhou možností je směrový typ osvětlení pomocí bodového svítidla s umístěním nad omítku (přisazené svítidlo) nebo vestavná bodová svítidla, která se odlišují směrovým osvětlením na místo, kde je v danou chvíli potřeba co nejvíce světla. Výhodou v tomto případě jsou samozřejmě bodovky, které lze na daný směr nastavit.

Naše nabídka
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
NEWSLETTER
chcete včas vědět o našich akcích?