13 567
svítidel

< 24 hodin
okamžitá expedice

15 let na trhu
záruka důvěry

doprava zdarma
a navíc ještě dárek

Vše  »  Interiér  »  Koupelnové osvětlení

Koupelnové osvětlení

Protože jsou zpravidla koupelny vybaveny jen malými okny a to především z důvodů dostatečné výměny vzduchu a vlhkosti jsou koupelnová svítidla nepostradatelná pro jejich provoz. Koupelnové osvětlení má pro toto prostředí svá specifika, z nich nejpodstatnější je odolnost svítidla vůči vlhku. Toho jsou si výrobci velmi dobře vědomi a proto můžete vybírat z poměrně rozsáhlé nabídky koupelnových svítidel od centrálního osvětlení, tak z různých variant svítidel nad zrcadla.

 

Cena Kč
:
015077

Výrobce

Energetická třída

Patice

Délka mm
:
01200

Šířka mm
:
01232

Výška mm
:
0900

Stupeň krytí

Barva

Materiál

Skladem

Prostředí

Stmívatelné

Světelné zdroje koupelnových svítidel

Světelné zdroje do koupelnových svítidel odráží charakter použití a typ svítidla. Zatímco do centrálních svítidel, které produkují rozptýlené světlo k celkové orientaci v koupelně, se používají především standartní zdroje typu úsporná zářivka či halogenová žárovka. V poslední době ovšem také LED žárovka, u svítidel nástěnný, zejména těch umístěných vedle nebo nad zrcadlem se používají lineární zářivkové trubce a to většinou z důvodu nutnosti osvětlení delší plochy podél celého zrcadla. Některá svítidla mají kombinovaní zdroj, tedy např. zářivku s LED diodami, které v tomto případě slouží spíše jako orientační či pocitový zdroj světla.

Ucelené řady svítidel

Výrobci stejně jako v jiných případech funkčních svítidel, produkují nejen jednotlivé typy svítidel, ale i ucelené řady osvětlení a koupelnová svítidla nejsou vyjímkou. Jedním příkladem za všechny je řada svítidel s příhodným názvem AQUA od jednoho z největších producentů osvětlení, firmy Massive.

I koupelna může být vkusně a zajímavě řešeným prostorem co designu a stylu a plnit přitom plně svou funkci osvětlování prostoru. Vyberte si z naší nabídky ta pravá svítidla pro vás a nakupujte již nyní za výhodné ceny právě u nás!

Naše nabídka
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
NEWSLETTER
chcete včas vědět o našich akcích?