Dalších 12 položek >

LED venkovní osvětlení

Venkovní LED osvětlení, jak již název sám napovídá, využijeme především pro osvětlení zahrad nebo objektů. Nabízí se buďto zemní umístění LED svítidla nebo na stěnu domu či podobný pevný povrch. Venkovní LED osvětlení může také plnit roli orientační v podobě světelných sloupků u chodníků, na parkovištích anebo i jako vhodné umístění popisného čísla domu. Díky velmi nízké spotřebě energie nezatíží nijak výrazně rozpočet za el. energii i v případě svícení po celou noc.

Venkovní LED osvětlení mají smysl

Stejně tak jako jsou efektivní LED svítidla pro interiér, jsou výhodná LED svítidla i pro osvětlení exteriéru. Nejen z hlediska úspory, ale i z hlediska typu produkovaného směrového světla, které zvýrazní detaily a jednotlivé linie osvětleného prostoru.

Využití venkovního LED osvětlení

Nebojte se detailů svých exteriérů a dejte jim šanci vyniknout. Pohled na osvětlený strom, jezírko, bazén nebo vchod domu vám dopřeje jedinečný zážitek a v případě barevného provedení LED svítidla, které je schopné vyprodukovat kombinaci až 16 milionů barev, se nabízí nevšední pohled jaký jste doposud nezažili.

Pokud tento fakt spojíte i s naprosto úsporným provozem LED, máte k dispozici dokonalé svítidlo pro venkovní instalaci.

Jak je to s IP krytím u venkovních LED svítidel se dočtete zde.

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.