Dalších 12 položek >

Venkovní LED osvětlení jak již název sám napovídá využijete především pro osvětlení sých zahrad nebo objektů a to se zemním umístěním, nebo přímo na fasádu domu. Venkovní LED osvětlení mohou také plnit roli orientační v podobě světelných sloupků u chodníků, na parkovištích a nebo i jako vhodné umístění popisného čísla domu. Díky velmi nízké spotřebě energie nezatíží nijak výrazně rozpočet za el. energii i v případě svícení po celou noc. Venkovní svítidla s LED technologií budoucnosti, čekají právě na vás.

Venkovní LED osvětlení mají smysl

Stejně tak jako jsou efektivní vnitřní LED svítidla jsou stejně efektivní a vhodné i pro osvětlení exteriéru. Nejen z hlediska úspory, ale i z hlediska typu produkovaného směrového světla, které zvýrazní detaily a jednotlivé linie osvětlovaného prostoru. Nenásilné nasvícení exteriéru a příjemný pohled na panorama svého domova, jsou specifika, která vám může dopřát jedině venkovní osvětlení s LED zdroji.

Využití venkovního LED osvětlení

Nebojte se detailů svých exteriérů a dejte jim šanci vyniknout. Pohled na osvětlený strom, jezírko, bazén nebo vchod domu vám dopřeje jedinečný zážitek a v případě barevného provedení LED svítidla, které je schopné vyprodukovat kombinaci až 16mil. barev se vám tak nabízí nevšední zajímavý pohled jaký jste jej doposud nepoznali.

Pokud tento fakt spojíte i s naprosto úsporným provozem, které LED zdroje produkují, máte k dispozici dokonalé svítidlo pro venkovní instalaci. Jediné co stačí u venkovního LED svítidla vyjma designu zvolit je úhel paprsku, maximální příkon, rozměr a tvar a již zítra jej můžete mít na své zahradě !

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.