Dalších 12 položek >

Designové lampičky jsou krásným doplňkem každé místnosti. V kombinaci se závěsným nebo srtropním osvětlením utváří moderní design našeho interiéru. Designové lampičky můžeme umístit na komodu, noční stolek, stůl, pult, ale vyrábí se i na zem. Deisgnové lampičky se vyrábějí s nestandartním provedení. Zaujmou ksždého spotřebitele i návštěvu !

Lampičky u Vás doma

Stolní lampičky v domácím provedení mají podobu doplňkových svítidel v obyvacích pokojích, soukromých pracovnách či jako pomocník zejména při čtení na nočním stolku v ložnici. Výběr především v prvním a posledním případě je buďto z kompletních ucelených řad jedné série a typu svítidel, kdy lampička svým designem doplňuje stojací lampu či centrální nebo nástěnné svítidlo například v obývacím pokoji nebo ložnici, kde je jednotný ráz žádoucí. Lampička do pracovny doma pak již plní především účel osvětlení úzkého prostoru, kde již tolik nezáleží na celkovém prostoru a v tom případě budeme vybírat takovéto svítidlo jednotlivě.

Kancelářské lampy na stůl

U kancelářské stolní lampy není zcela jednoznačné, zda ji přizpůsobit interiéru nebo volit ojedinělý kousek. I na to pamatovali výrobci a tak stolní lampy určené do kanceláře jsou zhotovovány z většiny v technicistním stylu, stejně jako ostatní osvětlení do kanceláře, kde se tím přímo minimalizuje fakt, že se nezcela trefíme do jednotného designu. Celkově u kancelářské lampy nakonec výrobci především dbají na funkčnost, čemuž odpovídá i zpravidla volba silnějšího instalovaného zdroje, který při práci odvede práci, kterou od lampy pro práci očekáváme a nakonec i možnost přizpůsobení směrování světla, což výrobci řečí různými systémy nastavení lampy různými klouby a manipulativními prvky.

Pokud Vám jde o design a styl, doporučujeme lampy od designového výrobce zn. Artemide, pokud Vás zajímá moderní vzhled a především funkčnosti, potom doporučujeme výrobky firem Massive resp. Philips.

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.