Dalších 12 položek >

Bodová svítidla ať už přisazené (stropní nebo nástěnné svítidlo) nebo vestavěné (přimo do materiálu - zeď, dřevo apod.) dá vyniknout detailům našich domovů. Jak název říká, jde o osvětlení nějakého bodu. Ať je to obraz, socha, výklenek, oblouk, tapeta, police, skleněný detail a nebo další nepostardatelnost našeho interiéru, je možnou volbou bodovka. Směrová svítidla ať už s napájením 230V či 12V, vestavná i přisazená vybírejte z naší nabídky a kupte to vhodné do uvažovaného prostoru.

Bodová svítidla se prodávají v sériích, ať už jsou to jednobodové světla, dvoubodové nebo centrální tříbodové až šestibodové světla. Hezká je vždy kombinace několika variant bodového osvětlení. Centrální osvětlení je kombinováno nástěnými bodovými světli ze stejné série. Nástěnné bodové osvětlení můžete použít k nasvícení obrazu, akvária, sochy, tapety a dalších detailů Vašich interiérů a centrálním světlem nasvítíte celou místnost. Bodové osvětlení se používá i v malých místnostech místo lampiček. Nástěnné osvětlení je pevně na stěně a nezabírá Vám prostor na nočním stolku, komodě, obývací stěně. Bodové osvětlení je čím dál populárnější variantou nejen pro malé prostory.

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.