Tento eshop se svítidly a osvětlením vznikl jako iniciativa skupiny designérů a realizátorů interiérů s kontakty přímo na výrobce světel, aby Vám - naším zákazníkům - mohli nabídnout svítidla dle Vašeho výběru za solidní ceny - lepší než v jiných obchodech.

Navrhujeme a realizujeme interiéry pro různé firmy i jednotlivce z celého spektra obyvatelstva a různých sociálních vrstev. Díky tomuto faktu odebíráme od různých výrobců osvětlení, značný počet svítidel, díky čemuž jsou naše nákupní ceny menší než pro koncové zákazníky. Rádi Vám nabídneme stejnou možnost koupě, aniž by jste museli odebrat minimální počet kusů od jednoho svítidla.

Internetový obchod jako každé jiné obchodování je samozřejmě bussiness a jako takový ho také vnímáme. Protože ale nejsme nijak zatíženi velkou administrativou internetových gigantů a kamenných prodejem, dokážeme své náklady minimalizovat a mimo jiné i díky našim profesionálním pracovníkům jsme schopni dosahovat velmi zajímavé ceny svítidel pro Vás naše zákazníky. Proto NEPLAŤTE VÍCE NEŽ MUSÍTE a nakupujte u nás! Vyplatí se to!

Chceme se od konkurence lišit a proto od nás čekejte vždy něco navíc!

Proč kupovat svítidla u nás?

  • Prodáváme pouze svítidla, která mají krátkou dostupnost nebo jsou ihned skladem!
  • Při objednávce nad 2000Kč Vám přidáme DÁREK zdarma, poděkování za objednávku!
  • Pro všechny zákazníky doprava ZDARMA při nákupu již od 3000Kč bez DPH!

 

Provozovatel rajsvitidel.cz:

provozovna a sídlo společnosti:

Arival s.r.o. Zavadilka 2620, 370 05 České Budějovice

IČ: 28155475, DIČ: CZ28155475

Arival s.r.o. je osobou zapsanou ve výpisu  z obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 20702.


internet: www.rajsvitidel.cz

 

Kontaktní osoby:

jednatel společnosti: obchodní odd.: eshop objednávky: reklamace:
Martin Fajman Alice Archmanová Jitka Ticháčková
fajman@arival.cz archmanova@arival.cz eshop@rajsvitidel.cz reklamace@arival.cz

+420 606 082 542 +420 724 807 063 +420 724 807 063