Tento eshop se svítidly a osvětlením vznikl jako iniciativa skupiny designérů a realizátorů interiérů s kontakty přímo na výrobce svítidel, aby Vám - naším zákazníkům - mohli nabídnout svítidla dle Vašeho výběru za solidní ceny - lepší než v jiných obchodech.

Navrhujeme a realizujeme interiéry pro různé firmy i jednotlivce z celého spektra obyvatelstva a různých sociálních vrstev. Díky tomuto faktu odebíráme od různých výrobců osvětlení značný počet svítidel, díky čemuž jsou naše nákupní ceny nižší než pro koncové zákazníky. Rádi Vám nabídneme stejnou možnost koupě, aniž byste museli odebrat minimální počet kusů od jednoho svítidla.

Internetový obchod jako každé jiné obchodování je samozřejmě byznys a jako takový ho také vnímáme. Protože ale nejsme nijak zatíženi velkou administrativou internetových gigantů a kamenných prodejen, dokážeme své náklady minimalizovat a mimo jiné i díky našim profesionálním pracovníkům jsme schopni dosahovat velmi zajímavých cen svítidel. Proto NEPLAŤTE VÍCE NEŽ MUSÍTE a nakupujte u nás! Vyplatí se to!

Chceme se od konkurence lišit a proto od nás očekávejte vždy něco navíc!

Proč kupovat svítidla u nás?

  • prodáváme pouze svítidla, která mají krátkou dostupnost nebo jsou skladem ihned
  • k objednávce nad 3000 Kč přidáváme DÁREK zdarma, jako poděkování za Vaši objednávku
  • pro všechny zákazníky máme při nákupu nad 1500 Kč dopravu ZDARMA

 

Více informací naleznete v sekci Kontakty.