Hledám, hledám, nic nenacházím...

Je nám líto, ale na Vámi zadaný výběr neodpovídá žádným produktům.

Pokud jste nenašli co hledáte, tak nám napište, či zavolejte. Jsme tu pro vás každý pracovní den od 8:00 do 16:30.


Tým Rajsvitidel.cz
Dalších 12 položek >

Proměňte dětský pokoj v kouzelné království s naší kolekcí dětských lustrů. Tyto lustry do dětského pokoje jsou ideální pro rozzáření každého dětského světa, ať už se jedná o hravé odpoledne nebo klidnou noční atmosféru. S výběrem od jednoduchých a barevných kusů až po detailně zpracované motivy oblíbených pohádkových postav a vesmírných dobrodružství, každý lustr je navržen tak, aby inspiroval a pobavil.

Dětské lustry

Centrální osvětlení je jedno z prvních věcí, kterých si všimneme při vstupu do místnosti. Pro dětský pokojíček to platí dvojnásob, protože většinou nabízí pestrobarevné barvy, které lépe doplňují hravý charakter celého pokojíčku, dětský lustr v takovém hravém designu bude vašim ratolestem dělat samou radost.

Dětský lustr zkrášlí každý pokojíček

V naší nabídce najdete nejen svítidla pro odrostlejší děti s řekněme trošku dospělejším designem, ale také svítidla pro nejmenší s motivy jejich hrdinů. Doporučujeme vybírat svítidla ze shodné série, aby vynikl celkový ráz pokojíčku. Lustr do dětského pokoje vám tak může dokonale ladit s dětskou lampičkou, dětským nástěnným svítidlem nebo s dětskými svítícími dekoracemi.