Dalších 12 položek >

Odrazovým můstkem při volbě osvětlení místnosti je jednoznačně centrální osvětlení pokoje. Ve chvíli, kdy chcete mít celý pokoj nebo kompletní interiér bytu či domu stylizován do jednotné podoby, je potřeba od designu vybraného centrálního svítidla vybírat veškeré další použité osvětlení v místnosti. Nabízíme Vám různé styly závěsných svítidel, chcete-li lustry např. do obývacího pokoje, ložice či kuchyně za výhodné ceny již dnes.

Jste příznivci moderních technologií? Pak si prohlédněte také LED lustry. A jestliže hledátě stropnice, navštivte sekci Stropní svítidla.

Kam umisťovat závěsná svítidla

Při výběru závěsného světla, nebo-li lustru je důležité jeho umístění. Střed místnosti to naštěstí už není. Dobrou volbou je umístění osvětlení nad konferenčním stolkem, jídelním stolem nebo psacím stolem apod. dle potřeby tak, aby toto svítidlo plnilo funkci dominanty pokoje a mohlo splňovat jeho funkční roli, tedy osvětlení žádaného prostoru.

Speciálně pro osvětlení v podobě závěsného svítidla je důležitá vzdálenost od osvětlených ploch. Krásná je i kombinace pro lustry typu několika závěsných lamp, zavěšených v různých délkách nad stolem, kopírující tvar osvětlované plochy, celkově tvořící dominantní designový prvek.

Lustry v barvě a další možné varianty

Barevné provedení má v moderním interiéru dnešní doby, pro delší přestávce opět zelenou. Stejně tak je oblíbená kombinace nesmrtelných barev jako je bílá, černá, šedá a okrová. Touto kombinací barev závěsného osvětlení si zaručujete nesmrtelnost na poli moderního osvětlení.

Ať už zvolíte matné nebo lesklé provedení, myslete na vybavenost pokoje. Pokud máte v interiéru lesklé stříbrné kliky a úchyty na skříních, správnou volbou budou i lesklé stříbrné doplňky na nejen centrálním osvětlení. Pokoj bude  vypadat uceleně a osvětlení ať už bude jakýhkoliv tvarů bude do interiéru zapadat.

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.