Dalších 12 položek >

Lustry. závěsná svítidla

Prvním krokem při volbě osvětlení místnosti je jednoznačně centrální osvětlení pokoje. Ve chvíli, kdy chcete mít celý pokoj nebo kompletní interiér bytu či domu stylizován do jednotné podoby, je potřeba od designu vybraného centrálního svítidla vybírat další osvětlení v místnosti. Nabízíme Vám různé styly závěsných svítidel, chcete-li lustry, a to například do obývacího pokoje, ložnice či kuchyně za výhodné ceny.

Jste příznivci moderních technologií? Pak si prohlédněte LED závěsná osvětlení. A jestliže hledáte stropní osvětlení, navštivte sekci Stropní svítidla.

Kam umisťovat závěsná svítidla

Při výběru závěsného svítidla hraje velkou roli jeho umístění. Nutnost mít svítidlo ve středu místnosti je již minulostí. Dobrou volbou je umístit osvětlení nad konferenční stolek, jídelní či psací stůl apod. Svítidlo totiž plní funkci hlavního zdroje světla v pokoji, a aby tuto podmínku mohlo splnit, je potřeba jej umístit nad žádaný prostor.

Speciálně pro osvětlení v podobě závěsného svítidla je důležitá vzdálenost od osvětlovaných ploch. Světlo by se mělo linout přirozeně a nevyvíjet zbytečně tlak na náš zrak. Ve větších prostorech můžeme kombinovat několik typů závěsných svítidel, zavěšených v různých délkách nad osvětlovanou plochou, kopírující její tvar. Tím vytvoříme dominantní designový prvek a dáme tak pokoji nový nádech.

Lustry v barvě a další možné varianty

Barevná závěsná svítidla se po delší odmlce opět dostávají na výsluní. Přesto jsou stále populární již tradiční barvy - bílá, černá, šedá a okrová, kterými rozhodně nic nezkazíme. Tato kombinace barev je nesmrtelná. Pokud se tedy rozhodnete pro jednu z nich, rozhodně neuděláte krok vedle na poli moderního osvětlení.

Ať už zvolíte matné nebo lesklé provedení, pamatujte na vybavení svého pokoje. Pokud máte v interiéru lesklé stříbrné kliky nebo úchyty na skříních, správnou volbou budou i lesklé stříbrné doplňky. Pokoj bude vypadat uceleně a osvětlení, ať už bude jakýchkoliv tvarů, bude do interiéru přirozeně zapadat.

 

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.