Závěsné svítidlo společností Philips a Disney pro dětské pokojíčky je dokonalým ústředním prvkem, který zajistí dostatek světla pro každodenní činnosti dítěte.… celý popis >
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27Závěsné svítidlo společností Philips a Disney pro dětské pokojíčky je dokonalým ústředním prvkem, který zajistí dostatek světla pro každodenní činnosti dítěte. Výřezy na stínidle působí dynamicky a dodávají lustru hravost a živost. Velký obrázek nejslavnější myšky na světě, který se nachází na vnitřním stínítku, vykukuje zábavným výřezem ve vnějším stínítku.
Závěsné svítidlo se dodává s dlouhými kabely, které vám umožňují maximální flexibilitu při instalaci. Zvolte si výšku, která dokonale vyhovuje vašim potřebám. Svítidlo disponuje paticí E27.Výrobce doporučuje světelný zdroj s max. příkonem 23W. Třída ochrany 2.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | mix barev |
| Délka | 1,42 m |
| Šířka | 24 cm |
| Výška | 26 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | umělá hmota; tkanina |
| Napájení | 220-240 V |
| Příkon | 23 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E27 23W |