Dalších 12 položek >

Jméno firmy Philips vzniklo jednoduše použitím příjmení jejích zakladatelů, kterými jsou Anton a Gerard Philipsovi. Historie firmy Philips sahá až do 19. století, kdy docházelo k rozvoji technologií rentgenu a radiových vln. V současnosti se firma Philips věnuje velmi široké škále elektrotechniky a jednou z částí jsou i svítidla.

Vyjma své vlastní produkce kvalitního osvětlení a světelných zdrojů se firma Philips po ovládnutí firmy Massive stala největším producentem svítidel vůbec. Svítidla Philips jsou známá svou kvalitou zpracování, nápaditostí a inovativností. Philips je předním propagátorem svítidel s fenoménem poslední doby – LED technologiemi.

Řady osvětlení výrobce Philips (Spotřební řady)

  • ESEO – Standartní moderní svítidla s kvalitním zpracováním a rozumnou cenou s možností širokého použití vrámci interiérů i exteriérů (v současnosti sdílená řada s Massive)
  • ECOMOODS – Řada osvětlení s důrazem na nízkou spotřebu el. Energie při provozu svítidel, která jsou konstruována na použití výhradně úsporných zdrojů.
  • LEDINO – Svítidla, která jsou konstruována pro použití zdrojů na bázi LED technologie a to jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití.
  • LIRIO – Vysoce designová řada s důrazem na kvalitu provedení a vysokou přidanou designovou hodnotou


Svítidla Philips odrážejí celkovou filozofii firmy, kterou je inovace, rozvoj a použití moderních současných i budoucích technologií. Pokud chcete vlastnit vysoce kvalitní a moderní svítidla, je Philips tou správnou volbou!