Venkovní světlo Grottazzolina 90241 svítí 10W příjemnou, bílou barvou, 3000K. Nástěnné světlo je určené na fasády domů, průchody, pergoly ke vchodům. Základna… celý popis >
C
3 - 5 dní
cena s DPH
1 090 Kč
901 Kč
cena bez DPH 744,63 Kč
cena bez DPH 744,63 Kč
Venkovní světlo Grottazzolina 90241 svítí 10W příjemnou, bílou barvou, 3000K. Nástěnné světlo je určené na fasády domů, průchody, pergoly ke vchodům. Základna je vyrobena z kovu s jemným žebrováním v přední části a plastovým krytem LEDek. Kombinujte s osvětlením ve shodné sérii.
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Grottazzolina |
| Barva | černá |
| Délka | 17,5 cm |
| Výška | 11 cm |
| Hloubka | 13,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 280 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 10 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 10W |