Venkovní sloupek Grottazzolina 902416 je vybaven čidlem s úhlem 100° a dosahem 7m. Časový interval si lze nastavit od 10-ti vteřin do 10-ti minut. 80cm… celý popis >
C
3 - 5 dní
cena s DPH
3 190 Kč
2 636 Kč
cena bez DPH 2 178,51 Kč
cena bez DPH 2 178,51 Kč
Venkovní sloupek Grottazzolina 902416 je vybaven čidlem s úhlem 100° a dosahem 7m. Časový interval si lze nastavit od 10-ti vteřin do 10-ti minut. 80cm venkovní sloupek je vyroben z kovové základny s jemným mřížkováním v černém provedení a čirého, plastového krytu, který chrání LEDky. Kombinujte s osvětlením ve shodné sérii.
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Grottazzolina |
| Barva | černá |
| Šířka | 15,5 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 16,2 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 280 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 10 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 10W |
| Soumrakové čidlo | Ano |
| Pohybové čidlo | Ano |