Venkovní lampa 70-ti centimetrová Fossignano 902385 je vyrobena z kovu v matné, černé barvě. Přední stínidlo je náklopné a lze měnit jeho směr o 300°. Světlo… celý popis >
D
3 - 5 dní
cena s DPH
2 690 Kč
2 223 Kč
cena bez DPH 1 837,19 Kč
cena bez DPH 1 837,19 Kč
Venkovní lampa 70-ti centimetrová Fossignano 902385 je vyrobena z kovu v matné, černé barvě. Přední stínidlo je náklopné a lze měnit jeho směr o 300°. Světlo si nasměrujete tedy tam, kam je potřeba. Moderní a nadčasové, přitom jednoduše elegantní.
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Fossignano |
| Barva | černá |
| Výška | 70 cm |
| Hloubka | 15,9 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 550 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 4,5 W |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 4,5W |