Venkovní svítidlo Fossignano 902384 je vyrobeno z kovu v matné, černé barvě. Přední stínidlo je náklopné a lze měnit jeho směr o 300°. Světlo si nasměrujete… celý popis >
D
3 - 5 dní
cena s DPH
1 890 Kč
1 562 Kč
cena bez DPH 1 290,91 Kč
cena bez DPH 1 290,91 Kč
Venkovní svítidlo Fossignano 902384 je vyrobeno z kovu v matné, černé barvě. Přední stínidlo je náklopné a lze měnit jeho směr o 300°. Světlo si nasměrujete tedy tam, kam je potřeba. Moderní a nadčasové, přitom jednoduše elegantní.
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Fossignano |
| Barva | černá |
| Výška | 25,3 cm |
| Hloubka | 17,2 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 800 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 6,5 W |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 6,5W |