Venkovní sloupek Ugento 900992 je vyrobený z černého kovu s pastovým krytem LEDek. Stínidlo je naklopené do prostoru a svítí směrem dolů. Kombinujte s… celý popis >
F
3 - 5 dní
cena s DPH
1 796 Kč
1 749 Kč
cena bez DPH 1 445,45 Kč
cena bez DPH 1 445,45 Kč
Venkovní sloupek Ugento 900992 je vyrobený z černého kovu s pastovým krytem LEDek. Stínidlo je naklopené do prostoru a svítí směrem dolů. Kombinujte s osvětlením ve shodné sérii.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Ugento |
| Barva | černá |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 36 cm |
| Hloubka | 14,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 960 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 9 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 2x 4,5W |