Venkovní světlo Ugento 900709 je určené pro instalaci na stěnu fasád domů, pergol, průchodu, všude tam kde potřebujete nepřímo nebo přímo osvětlit prostor… celý popis >
cena bez DPH 1 809,92 Kč
Venkovní světlo Ugento 900709 je určené pro instalaci na stěnu fasád domů, pergol, průchodu, všude tam kde potřebujete nepřímo nebo přímo osvětlit prostor okolo světla. Stínidlo je otočné, svítíte tdy směrem dolů do prostoru anebo nepřímo na pochu u které je světlo instalováno. Krytí IP44 poskytuje ochranu zařízení proti vniknutí pevných částic a stříkající vodě. Z hlediska krytí je tedy vhodné do venkovních prostor nebo koupelen. Součástí balení je světelný zdroj. Světelný zdroj má teplotu chromatičnosti 3000 K, teplou bílou barvu. Barva materiálu svítidla je černá. Na svítidlo poskytujeme záruku 5 let. Světelný zdroj má výkon 920 lm. Světlo není možné stmívat
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Ugento |
| Barva | černá |
| Délka | 60 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 31,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 920 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | ocel, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 9 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 2x 4,5W |