Luxusní světlo Mercury mini soffitto v LED variantě je vhodným světlem do každého moderního interiéru. Nestandartní design má na svědomí Ross Lovegrove. Toto… celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Luxusní světlo Mercury mini soffitto v LED variantě je vhodným světlem do každého moderního interiéru. Nestandartní design má na svědomí Ross Lovegrove. Toto přisazené světlo můžete použít i do nižších prostorů.
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Mercury mini soffitto led |
| Barva | stříbrná |
| Výška | 56,2 cm |
| Průměr | 70 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ano |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 2 100 lm |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 31 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Tvar | kulaté |
| Osazeno paticí | 1x 31W |