Nástěnné chalupářské retro svítidlo ORNELLA. Stínidlo svítidla je vyrobeno z keramiky v bílé barvě s hnědým zakončením po okraji . Řada Orietta nabízí další… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27Nástěnné chalupářské retro svítidlo ORNELLA. Stínidlo svítidla je vyrobeno z keramiky v bílé barvě s hnědým zakončením po okraji . Řada Orietta nabízí další svítidla, která je rozšířena o svítidla, která lze spolu kombinovat.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | ORNELLA |
| Barva | patina; bílá; hnědá |
| Šířka | 23 cm |
| Výška | 24,5 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | keramika; kov |
| Napájení | 240 V |
| Příkon | 42 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E27 42W |