Stojací LED lampa 93874
Je skvělá, skvělá, skvělá. Nejen, že ušetříte při jejím provozu, díky integrovaným LEDkám, ještě se budete bavit stmíváním intenzity světla.

Při sledování televize nebo relaxaci ztlumíte výkon světla a naopak, při čtení rozsvítíte na maximum. Se svou výškou 1,8m a elegantním rovném tvaru podstavce Vám nebude překážet ani o ní nezakopnete. Kratší čtecí rameno je flexibilní, světlo si nasměrujete kam potřebujete.

Lampa
je vyrobená z kvalitní ocele, skla a plastu.
 Podstavec je stabilní, jen tak se nepřevrhne, ale pokud by se stalo, že se Vám rozbije stínidlo, lampu nemusíte vyhazovat, koupíte si náhradní díl. I v tomto na Vás Eglo - rakouský výrobce svítidel myslel. Energetická třída světla je A++ - A.

Barva světla je teplá bílá, vhodná do obytných místností. Světelný tok 2440lm zajistí, že lampa svítí velmi dobře, není to žádná bludička. Při otočení na maximum vám LEDky budou svítit podobně jako 200W halogenová žárovka.

Skvělá volba.
 Kupte si něco nového a praktického, využijte naší akce platné do vyprodání zásob.

Další stojací lampy se stmívačem u nás najdete v provedení matném, lesklém, se stínidly textilními, kovovými, skleněnými. Designové, ale i obyčejné.

Pokud si nejste něčím jisti nebo se potřebujete poradit a nebo ujistit, volejte, pište a nebo nás navštivte. Jsme tu pro Vás.