Doprava zdarma Sleva 7 % A++,A+,A
5 - 7 dní
Cena s DPH 77 757 Kč 72 313 Kč
(59 763,00 Kč bez DPH)
ks
Značka: Artemide
Kód zboží: 1402010A

Milý dárek k tomuto produktu!

K Vaší objednávce bude přidán dárek.
Nádherné světlo od italského výrobce Artemide. Designer Mercedes- Benz style. 2017 - Reddot Design Award. CRI 90.
Tělo Ameluny je vyrobeno z vysoce transparentního vstřikovaného PMMA. Světlo se odráží tenkým vstřikovaným lisovaným PMMA prvkem a poté se rozptýlí injekčně tvarovaným prstencem z PMMA s opálovým povrchem.
Po připojení do Vaší datové sítě, ovládejte barevné spektrum a intenzitu osvětlení pomocí aplikace v tabletu nebo telefonu. Výška závěsu lze nastavit od 1,2m do 2m.

Artemide a Mercedes-Benz jsou známé pro exkluzivitu jejich designu a tvorbu ikon. Dva světoví lídři ve svých oblastech vstoupili do partnerství, aby navrhli nové synergie. Design Artemide a Mercedes-Benz byl tradičně zaměřen na člověka, zaměřený na lidské bytosti, jejich zkušenosti a vzájemné působení. Díky vysoké výrobní kvalitě a skvělé inovační vizi je design založený na etických a udržitelných hodnotách schopen vytvarovat krásné vytrvalé výrobky. Impozantní a neočekávaný výsledek ztělesňuje světelnou kompetenci Artemide v kombinaci s výraznou vlastností Mercedes-Benz Style na tvarech a materiálu. Ameluna je kombinací Artemide, Mercedes-Benz a měsíce, italského slova pro měsíc. Je to příběh, který přesahuje samotný objekt. Ameluna kombinuje krásu a inteligenci. Prostřednictvím průhledné podoby a dynamického světla vytváří bezpočet scén. Inovativní optoelektronický systém integrovaný v průhledném rámu. Hliníkové pásmo, patent inovace, který je svázán s optikou, podporuje ledový pás. Ta je také skrytá za spodním profilem, aby byla zachována čistota formy. Průhledné tělo umožňuje světlo být přímo i částečně lomené.
Energetická třída A++,A+,A
Světelný zdroj součástí balení Ano
Záruka 2 roky
Výrobní řada Amelina RGB
Barva čirá
Délka 2 m
Průměr 75 cm
Napájecí zdroj součástí Ano
Možné stmívat Ano
Světelný tok 3 414 lm
Stmívač součástí Ne
Stupeň krytí IP20
Material methacrylate
Napájení 230 V
Příkon 45 W
Katalogové číslo výrobce 1402010A
RGB Ano
Typ zdroje integrovaný; led
Osazeno paticí 1x 45W

Ze stejné rodiny