Sleva 10%
Dětské svítidlo VIKI 1 Eglo 92146 s fluorescenčními body
EGLO

Dětské svítidlo VIKI 1 Eglo 92146 s…

3 - 5 dní
1 431 Kč
Sleva 10%
Dětské svítidlo VIKI 1 Eglo 92147 s fluorescenčními body
EGLO

Dětské svítidlo VIKI 1 Eglo 92147 s…

3 - 5 dní
1 431 Kč
Sleva 9%
Dětské svítidlo TABARA 97667 Eglo
EGLO

Dětské svítidlo TABARA 97667 Eglo

3 - 5 dní
981 Kč
Dalších 12 položek >

Obklopte své malé dobrodruhy kouzelným světlem s naší kolekcí nástěnných světel do dětského pokoje. Tato světla jsou navržena tak, aby dodávala pocit pohody a bezpečí, zatímco zároveň podporují kreativitu a fantazii vašich dětí. Nástěnná světla jsou také snadno instalovatelná a přizpůsobitelná, což umožňuje umístit je na jakékoliv místo ve vašem dětském pokoji. Přidejte jedno nebo kombinujte více světel pro vytvoření dynamického a inspirativního prostředí, které vaše děti budou milovat.

💡 TIP: Podívejte se také na naše dětské lampičky, dětská stropní svítidla nebo dětské svítící dekorace.

Dětská nástěnná svítidla

Proveďte proměnu pokojíčku vašich ratolestí v magické útočiště plné fantazie nástěnným světlem do dětského pokoje. Nabídka dětských lamp na zeď je speciálně vytvořena pro malé průzkumníky a princezny. Každá dětská lampa na zeď z naší nabídky je navržena s ohledem na bezpečnost a kvalitu, snadno instalovatelná a odolná, aby vydržela dlouhé hodiny dětského radování.

Dětská lampa na stěnu - šikovný a hravý pomocník

Dětské nástěnné svítidlo poslouží jako pomocník pro klidnější spaní dítěte i jako funkční osvětlení místnosti. Můžete tak vytvořit nejen lehké podbarvení jinak temné noci, ale i vhodné osvětlení pro čtení na dobrou noc. Vybírat můžete svítidla s dětskými motivy i oblíbených pohádkových hrdinů. Doporučujeme kombinovat se svítidly ze shodné série.