Zahradní lampa Ninnarella 900689 od rakouského výrobce Eglo je vyrobena z ocele v černém provedení a plastového krytu LEDek. Sloupek má krytí IP44, díky patici… celý popis >
F
3 - 5 dní
cena s DPH
2 390 Kč
cena bez DPH 1 975,21 Kč
cena bez DPH 1 975,21 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) GU10Zahradní lampa Ninnarella 900689 od rakouského výrobce Eglo je vyrobena z ocele v černém provedení a plastového krytu LEDek. Sloupek má krytí IP44, díky patici GU10 si můžete zvolit barvu i výkon světla dle potřeby. Lampa je dodávána včetně LED žárovky 4,6W v teplé, bílé barvě. Kombinujte s nástěnným osvětlením ve shodné sérii.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Ninnarella |
| Barva | černá |
| Délka | 25 cm |
| Šířka | 20,5 cm |
| Výška | 74,5 cm |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 400 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Patice | GU10 |
| Materiál | ocel, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 4,6 W |
| Typ zdroje | led |
| Osazeno paticí | 1x GU10 4,6W |