Nástěnné světlo Ninnarella 900688 je vyrobené z ocele a plastového kryti LEDek. Barva materiálu svítidla je černá. Krytí IP44 poskytuje ochranu zařízení proti… celý popis >
F
3 - 5 dní
cena s DPH
1 390 Kč
cena bez DPH 1 148,76 Kč
cena bez DPH 1 148,76 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) GU10Nástěnné světlo Ninnarella 900688 je vyrobené z ocele a plastového kryti LEDek. Barva materiálu svítidla je černá. Krytí IP44 poskytuje ochranu zařízení proti vniknutí pevných částic a stříkající vodě. Z hlediska krytí je tedy vhodné do venkovních prostor nebo koupelen. Součástí balení je světelný zdroj
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Ninnarella |
| Barva | černá |
| Délka | 20,5 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Výška | 11 cm |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 400 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Patice | GU10 |
| Materiál | ocel, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 4,6 W |
| Typ zdroje | led |
| Osazeno paticí | 1x GU10 4,6W |