Venkovní LEDkové světlo Fornaci 900674 s čidlem je vyrobené z kovu a plastového krytu LEDek. Barva materiálu svítidla je černá. Teplota světla je 3000 K, teplá… celý popis >
F
3 - 5 dní
cena s DPH
1 990 Kč
cena bez DPH 1 644,63 Kč
cena bez DPH 1 644,63 Kč
Venkovní LEDkové světlo Fornaci 900674 s čidlem je vyrobené z kovu a plastového krytu LEDek. Barva materiálu svítidla je černá. Teplota světla je 3000 K, teplá bílá. Krytí IP44 poskytuje ochranu zařízení proti vniknutí pevných částic a stříkající vodě. Délku svícení lze nastavit od 10-ti vteřin do 8-mi minut. Čidlo svítí 90° do vzdálenosti 8metrů. Z hlediska krytí je tedy vhodné do venkovních prostor nebo koupelen. Na svítidlo poskytujeme záruku 5 let. Svítidlo disponuje světelným výkonem 850 lm. Svítidlo není stmívatelné
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Fornaci |
| Barva | černá |
| Délka | 16 cm |
| Šířka | 19 cm |
| Výška | 13,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 850 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Úhel | 90 ° |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | ocel |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 8,7 W |
| Typ zdroje | led |
| Osazeno paticí | 1x 8,7W |
| Soumrakové čidlo | Ano |
| Pohybové čidlo | Ano |