Venkovní svítidlo Fornaci 900673 je určené pro instalaci na stěnu domů, pergol, chat, průchodů, všude tam, kde chcete osvětlit prostor pod světlem. Světelný… celý popis >
F
3 - 5 dní
cena s DPH
1 590 Kč
cena bez DPH 1 314,05 Kč
cena bez DPH 1 314,05 Kč
Venkovní svítidlo Fornaci 900673 je určené pro instalaci na stěnu domů, pergol, chat, průchodů, všude tam, kde chcete osvětlit prostor pod světlem. Světelný zdroj je součástí balení. Svítidlo není možné stmívat. Světlo disponuje světelným výkonem 850 lm. Teplota světla je teplá bílá, 3000 K. Barva materiálu svítidla je černá. Na svítidlo poskytujeme záruku 5 let
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Fornaci |
| Barva | černá |
| Délka | 16 cm |
| Šířka | 19 cm |
| Výška | 13,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 850 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Materiál | ocel |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 8,7 W |
| Typ zdroje | led |
| Osazeno paticí | 1x 8,7W |