Stropní svítidlo čtvercového tvaru řady Confident. Světlo je vyrobeno z hliníku, nastavitelný sklon svítidla. Světlo má bílou barvu a jeho stínidlo je… celý popis >
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) GX53Stropní svítidlo čtvercového tvaru řady Confident. Světlo je vyrobeno z hliníku, nastavitelný sklon svítidla. Světlo má bílou barvu a jeho stínidlo je olemováno pruhem v barvě lesklého chromu.
Balení obsahuje světelný zdroj, který svítí teplou bílou. Výrobcem svítidla je společnost Phlips .
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 měsíce |
| Výrobní řada | Confident |
| Barva | bílá |
| Šířka | 12,6 cm |
| Výška | 12,6 cm |
| Hloubka | 62 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | GX53 |
| Materiál | kov |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 8 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 1x GX53 8W |