Další pastelová řada od značky EGLO nese název Priddy-P. Ta je shodně, jako její kolegyně Pasteri-P, nabízena ve více barevných variantách. Konkrétně Priddy-P si můžete pořídit opět v pastelově meruňkové i zelené barvě. Oproti Pasteri-P je však zmíněná meruňková, uvedena výrobcem, zbarvena více do růžova.

Krásné barvičky mohou oživit dětský pokojíček, obývací pokoj i ložnici. V naší nabídce naleznete lampy, lampičky, nástěnná svítidla a svítidla závěsná. Závěsná svítidla navíc pořídíte s jedním stínidlem, případně v kombinaci tří menších stínidel.

Tato řada je například vhodná pro ty, kteří se snaží sjednotit dětské pokojíčky svých ratolestí. Pokud máte holčičku i chlapečka, mohla by tato svítidla být vhodným řešením. Pokud uvažujete o změně osvětlení v ložnici, mohla by krásně vyniknout kombinace obou barev. Dámská strana do růžova, pánská do zelena. Barvy se ideálně doplňují a vaše ložnice se stane velmi originální a přitom nenucená.

Svítidla jsou osazena paticí E27 a jsou vyrobena z kvalitního kovu. Jsou kompatibilní jak s obyčejnými žárovkami, tak i s moderními LED.

Pokud vás pastelová svítidla zaujala, podívejte se také na již zmíněnou řadu Pasteri-P. Ta nabízí zcela odlišný styl při zachování svěžího a čistého dojmu z pastelově zbarveného svítidla.