Je docela dost možné, že pastelky budete shánět až koncem léta, jelikož se bude blížit začátek nového školního roku. Ale na to je ještě příliš brzy, a tak vás tím teď strašit nebudeme. Co by vám však rozhodně nemělo uniknout, je nová řada Pasteri-P od značky EGLO, která představuje svítidla v pastelově modré, zelené, či meruňkové barvě.

Jak ale vývojáři docílili tak skvělého pastelového odstínu? Odpověď je prostá - použili látku. Stínidla, případně i „nohy“ lamp, jsou vyrobené z dobře omyvatelného textilu. Nejen ten však utváří celkový charakter svítidel. Pokud se opět vrátíme k oněm zmíněným pastelovým barvám, jsou to právě ony, které dávají svítidlům jejich pravou tvář. Skutečně neobvyklá svítidla tak zaujmou každého hned při prvním vstupu do místnosti. Skvěle pak v pokoji, či celé domácnosti, vyniknou spojením všech typů osvětlení z této řady, a to nejen ve stejnobarevném provedení, ale také kombinaci všech tří barev dohromady.

Kovová konstrukce lamp je kompletně potažená textilem. Navíc podstavec i stínidlo disponují vlastními světelnými zdroji pro širší záběr vyzařovaného světla. Vypínač je vždy umístěn na kabelu každé lampy nebo stolní lampičky.

Do řady EGLO Pasteri-P dále patří stropní, závěsná, ale také nástěnná svítidla. Fantazii se ani zde meze nekladou. Díky pastelovým barvám nám naopak mohou ještě více projasnit obývací pokoj, ložnici, nebo kupříkladu dětský pokoj. A to nejen po rozsvícení. Ideálně totiž vyplní váš interiér i za bílého dne.