Zboží si právě prohlíží 14 návštěvníků.

Svítidlo Muno je vytříbené osvětlení v glamour stylu, které kromě designu přizpůsobeného potřebám stylu plní důležitý funkční úkol a osvětluje interiér… celý popis >

Skladem poslední kus
u Vás 17. 7. 2024
cena s DPH 1 837 Kč
cena bez DPH 1 518,18 Kč
ks
Značka: GTV
Kód zboží: GTV_OS-MUNO2-05-DEC

Svítidlo Muno je vytříbené osvětlení v glamour stylu, které kromě designu přizpůsobeného potřebám stylu plní důležitý funkční úkol a osvětluje interiér mimořádně útulným a teplým způsobem.

Závěsné svítidlo má promyšlený design, který harmonicky spojuje estetické a praktické potřeby. Světelný zdroj uzavřený v kulatém stínítku osvětluje prostor tlumeným způsobem. Může za to promyšlená konstrukce skleněného těla ve tvaru jemné koule. Absence nepříjemného oslňujícího světla v očích a jemné odlesky jsou přidané hodnoty, které potěší každého uživatele.

Závěsné svítidlo Muno bylo vytvořeno ve třech barevných variantách. Zlatavě béžová, antracitově šedá a sytá sytá zelená. S jejich pomocí vytvoříte aranžmá ve světlých interiérech, kterým dominuje bílá a béžová, v tmavých elegantních prostorech plných sytých barev i v místnostech s doplňky zlata a třpytu v klasickém glamour stylu. Bez ohledu na zvolenou barevnou variantu dodá stropní lampa Muno eleganci a charakter a rozptyluje světlo teplým a stylovým způsobem.

Záruka 2 roky
Výrobní řada MUNO
Barva jantarová
Délka 1,18 m
Průměr 25 cm
Stupeň krytí IP20