Dodáváno včetně světelných zdrojů (žárovek) 4x 35W, GY6,35, 12V - chrom, skleněné křišťály - výškově nastavitelné - šířka 76cm, délka závěsu 150cm, průměr… celý popis >
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) GY6,35Dodáváno včetně světelných zdrojů (žárovek) 4x 35W, GY6,35, 12V - chrom, skleněné křišťály - výškově nastavitelné - šířka 76cm, délka závěsu 150cm, průměr koule 13cm Svítidlo je vyrobeno ze skla a kovu. Povrchová úprava chrom. Napájecí napětí 12V. Svítidlo může být osazeno maximálně světelnými zdroji 35 W. Světelný tok svítidla 2320 Lm. Svítidlo má stupeň krytí IP20. Životnost tohoto výrobku je 4 000h. Energetická třída pro tento výrobek je C.
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
|---|---|
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Holly |
| Délka | 75 cm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 15 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Světelný tok | 580 lm |
| Životnost | 4 000 hodiny |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | GY6,35 |
| Materiál | sklo,kov |
| Napájení | 12 V |
| Příkon | 35 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Náhradní díl | 6507 |
| Osazeno paticí | 1x GY6,35 35W |