Moderní designové svítidlo bílé barvy vyzdvihne Váš interiér na novou úroveň. Světlo je vyrobeno z akrylu a hliníku o jeho kvalitu se postarala výrobní… celý popis >
F
Skladem
poslední kus
u Vás 14. 5. 2026
u Vás 14. 5. 2026
cena s DPH
28 750 Kč
cena bez DPH 23 760,33 Kč
cena bez DPH 23 760,33 Kč
Moderní designové svítidlo bílé barvy vyzdvihne Váš interiér na novou úroveň. Světlo je vyrobeno z akrylu a hliníku o jeho kvalitu se postarala výrobní společnost MADE. Průměr svítidla 892 mm. Svítidlo může být osazeno maximálně světelnými zdroji 44 W jeho napájecí napětí je 240 V. Světelný tok svítidla 3 600 lm. Svítidlo má označení F, je tedy možné ho namontovat i na materiály se sníženout teplotou vznícení jako je dřevo a plasty.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Circle wave |
| Barva | Bílá |
| Délka | 5 m |
| Výška | 14,7 cm |
| Průměr | 89,2 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 3 286 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Materiál | hliník, PMMA -akrylové sklo |
| Napájení | 240 V |
| Příkon | 42 W |
| Tvar | kulaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 42W |
| Index podání barev CRI | 90 % |