Dalších 12 položek >

LED žárovky

LED žárovky jsou stále populárnější. Jsou zhruba 10x energeticky úspornější než klasické žárovky. Vybírejte z mnoha druhů a technických řešení LED žárovek od ověřených značek. Zvolit si můžete nejen podle patice či velikosti. Volit můžete také z mnoha barev světla, svítivosti i designu. Vybírejte tak, aby nebyl narušen vzhled nového lustru, nebo lampičky.

Integrované LED

Integrované LED mají velkou výhodu v samotné elektronice, která je zabalena v jediné sestavě. Pokud se tedy nějaký díl porouchá, lze jej nahradit, případně vyměnit celou sestavu. Jediný problém může být spojený s největší předností integrovaných LED, kterou je životnost. LEDky mají životnost okolo 30 let. Po takové době samozřejmě hrozí, že pro námi zvolené svítidlo již nemusí být náhradní díly k sehnání. Jako nevýhodu spousta zákazníků vnímá pořizovací cenu LEDky, případně celého LED svítidla. Je však důležité si uvědomit, že LED zdroj nám počáteční investici do svítidla několikanásobně vrátí nejen na spotřebované energii. Klasické žárovky totiž měníme průměrně dvakrát do roka, kdežto LED vydrží v podstatě třetinu našeho života.

Stejné výhody mají i integrované LED zářivky, které využijeme například v kuchyních, dílnách nebo pracovnách. Oproti klasickým zářivkám nadchnou svou životností i spotřebou. Integrovaný LED zdroj je chytrou investicí do budoucna.