Zářivka je vhodná do svítidel s paticí G5. Deklarovaná životnost je 12.000 hodin celkového součtu doby svícení, maximální výkon 21W. Skvěle se hodí tam, kde … celý popis >
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Zářivka je vhodná do svítidel s paticí G5. Deklarovaná životnost je 12.000 hodin celkového součtu doby svícení, maximální výkon 21W. Skvěle se hodí tam, kde potřebujete dlouhodobé intenzivní osvětlení. Dodává německý výrobce Paulmann.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | teplá bílá |
| Délka | 86,4 cm |
| Průměr | 16 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Světelný tok | 1 950 lm |
| Teplota chromatičnosti | 827 K |
| Životnost | 12 000 hodin |
| Stmívač součástí | Ne |
| Patice | G5 |
| Příkon | 21 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 1x G5 21W |