Pro zapuštění svítidla potřebujete montážní otvor o průměru 74mm. celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
moderní a úsporné provedení
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Pro zapuštění svítidla potřebujete montážní otvor o průměru 74mm.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | FUEVA 1 |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 30 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 300 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 3 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Osazeno paticí | 1x 2,7W |