Vytvořte si jednoduše svoje osobité svítidlo. Stačí si k těmto LED zdrojům vybrat potřebné komponenty, které najdete v souvisejícím zboží. Třída ochrany 2.… celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vytvořte si jednoduše svoje osobité svítidlo. Stačí si k těmto LED zdrojům vybrat potřebné komponenty, které najdete v souvisejícím zboží. Třída ochrany 2. Dodává v již tradičně vysoké kvalitě německý výrobce Paulmann. Tento set je vybaven dálkovým ovladačem - možnost nastavení bílého světla od hřejivého bílého až po jasné bílé. Součástí balení je transformátor s výkonem 15VA.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Výrobní řada | 2Easy Basic |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Úhel | 45 ° |
| Životnost | 30 000 hodin |
| Stmívač součástí | Ne |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 9 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 3x 3W |