Čtvercové zápustné svítidlo z řady FUEVA 1 rozzáří prostory vaší kanceláře, firmy či podniku, nebo váš domov. Svítidlo je z litého kovu v bílé barvě. Pro… celý popis >
moderní a úsporné provedení
Čtvercové zápustné svítidlo z řady FUEVA 1 rozzáří prostory vaší kanceláře, firmy či podniku, nebo váš domov. Svítidlo je z litého kovu v bílé barvě. Pro zapuštění svítidla potřebujete montážní otvor o velikosti 155x155mm.
Se svítidlem si koupíte integrovanou LED žárovku o výkonu 10,89W, která svítí denní, bílou barvou. Žárovka svítí podobně jako 130W žárovka, ale přitom pracuje s 13x menším výkonem. Tato úspora energie se pak projeví na vašem účte za elektřinu.
Dodáváno včetně trafa.
Svítidlo má krytí IP20, napájíte jej napětím 220-240V a spadá pod třídu ochrany II. Pokud vás zajímají rozměry, najdete je v parametrech níže. Pro jedinečný dojem koukněte i na další svítidla ze stejné řady.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Fueva 1 |
| Barva | bílá |
| Šířka | 17 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva světla | denní bílá |
| Světelný tok | 1 350 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Životnost | 25 000 hodin |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 11 W |
| Počet spotů | 1 |
| Tvar | hranaté |
| Osazeno paticí | 1x 10,9W |