Vestavné LED světlo Xevo CCT EVS04CCT SWH svítí 28W, 3916/4128/4150lm. Hranatý rám je vyroben z tlakově litého hliníku, elektrostaticky lakovaný s pískovanou… celý popis >
tento produkt doručíme zdarma LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
cena bez DPH 1 441,32 Kč
Vestavné LED světlo Xevo CCT EVS04CCT SWH svítí 28W, 3916/4128/4150lm. Hranatý rám je vyroben z tlakově litého hliníku, elektrostaticky lakovaný s pískovanou povrchovou úpravou. Pouzdro z tlakově litého eloxovaného hliníku sloužící jako chladič pro LED moduly. Dvojitý polystyrenový difuzor, první opálově saténový, druhý prizmatický. LED driver s konstantním proudem je dodáván se svítidlem. Velkou výhodou je přepínač teploty chromatičnosti připojený mezi svítidlo a výstup driveru. Můžete si navolit barvu světla dle potřeby, na výběr máte 3000K, teplou bílou nebo 4000K denní bílou a nebo 6000K studenou bílou barvou. Montážní otvor je 210x210mm.
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
|---|---|
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | xevo CCT |
| Barva | bílá |
| Délka | 22,5 cm |
| Šířka | 22,5 cm |
| Hloubka | 55 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Barva světla | teplá bílá; denní bílá; studená bílá |
| Světelný tok | 4 150 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000; 4000; 6000 K |
| Úhel | 90 ° |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov, plast |
| Třída ochrany | Třída 2 |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 28 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 28W |
| Index podání barev CRI | 90 % |