Originální řada svítidel Redo Group Vitra ideálně vyplní prostory vaší zahrady nejen vyzařovaným světlem. Při použití vintage žárovek vytvoříte jedinečnou retro podívanou, která okouzlí každého. Prosklená konstrukce svítidel umožňuje vyzařovat spousty světla do okolí. To ocení nejen ti, kteří hledají svítidlo s velkým rozsahem, ale také ti, kteří se poohlíží po moderním designovém kousku v retro kabátě. Řada Vitra tak spojuje oba tyto tábory svou jednoduchostí a praktičností.  

Redo Group Vitra tvoří nástěnná svítidla a venkovní sloupek. Každá z variant, kromě zmíněného sloupku, je nabízena ve dvou barevných variantách – matná bílá a matná černá. RG Vitra 9108 a 9109 jsou svítidla vhodná na vodorovný základ. Ideální na osvětlení kamenného schodiště, skalek, nebo umístění na zídku podél cestiček. RG Vitra 9104, 9105, 9106 a 9107 jsou nástěnná svítidla vhodná do pergol, na zdi svého nebo zahradního domku, ke vchodu i garáži. Venkovní sloupek RG Vitra 9110 jako jediný nabízíme pouze v matné černé. S výškou 65 centimetrů nenaruší okolí vaší zahrady a zároveň dostatečně osvítí cestičky, vstupy do pergoly, skalku. Vhodné také ke vjezdu do garáže nebo chodníčku ke vstupním dveřím.

Všechna svítidla jsou vyrobena z kvalitního kovu a doplněna o skleněný difuzor. Svítidla Vitra jsou osazena paticí E27, lze tak použít i moderní a úsporný zdroj LED. Napájení svítidel je klasických 230 W. Jak už bylo zmíněno výše, svítidla krásně vyniknou při použití vintage žárovek.

Pokud vás řada Vitra zaujala, doporučujeme vzájemnou kombinaci těchto svítidel. Docílíte tak uceleného spojení, které dodá vaší zahradě harmonický ráz.