Nástěnné světlo Rigosa 901839 od rakouského výrobce Eglo je vyrobené z černého, matného kovu a plastového krytu LEDek. Nástěnné světlo je výkonné, svítí… celý popis >
E
3 - 5 dní
cena s DPH
1 090 Kč
cena bez DPH 900,83 Kč
cena bez DPH 900,83 Kč
Nástěnné světlo Rigosa 901839 od rakouského výrobce Eglo je vyrobené z černého, matného kovu a plastového krytu LEDek. Nástěnné světlo je výkonné, svítí příjemnou, teplou bílou barvou 10W, 100lm. Svítí nepřímo na fasády domů a teras, světla je dostatek a současně Vás neoslňuje. Kombinujte s osvětlením ve shodné sérii.
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Rigosa |
| Barva | černá |
| Hloubka | 10 cm |
| Průměr | 18,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 100 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 10 W |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 10W |