Venkovní světlo Salitta 900261 od rakouského výrobce Eglo je vyrobené z kovového pouzdra v matné, černé barvě a plastového krytu LEDek. Díky krytí IP65 ho lze… celý popis >
E
3 - 5 dní
cena s DPH
2 190 Kč
cena bez DPH 1 809,92 Kč
cena bez DPH 1 809,92 Kč
Venkovní světlo Salitta 900261 od rakouského výrobce Eglo je vyrobené z kovového pouzdra v matné, černé barvě a plastového krytu LEDek. Díky krytí IP65 ho lze použít ve venkovním prostředí pro instalaci na strop nebo na stěnu domů, pergol, chat, v podchodech apod. Moderní světlo svítí 9W do prostoru teplou, bílou barvou. Moderní a nadčasové světlo.
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Salitta |
| Barva | černá |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 38 cm |
| Hloubka | 55 mm |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 080 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 9 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 9W |