Nástěnné světlo Castelnuovo 902408 od rakouského výrobce Eglo svítí nahoru i dolu. Díky patici GU10 si můžete vybrat nejen barvu světla, ale i výkon dle… celý popis >
3 - 5 dní
cena s DPH
1 090 Kč
901 Kč
cena bez DPH 744,63 Kč
cena bez DPH 744,63 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) GU10Nástěnné světlo Castelnuovo 902408 od rakouského výrobce Eglo svítí nahoru i dolu. Díky patici GU10 si můžete vybrat nejen barvu světla, ale i výkon dle potřeby. Kombinujte s osvětlením ve shodné sérii.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Castelnuovo |
| Barva | černá |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 24 cm |
| Hloubka | 11,2 cm |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Patice | GU10 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 14 W |
| Počet spotů | 2 |
| Tvar | hranaté |
| Osazeno paticí | 2x GU10 7W |