Venkovní, stojací sloupek Rigosa 901842 od rakouského výrobce Eglo je 1metr vysoká. Kolmé stínidlo zajistí dostatek svítidla pro osvětlení chodníčků, příjezdu,… celý popis >
E
3 - 5 dní
cena s DPH
1 490 Kč
cena bez DPH 1 231,41 Kč
cena bez DPH 1 231,41 Kč
Venkovní, stojací sloupek Rigosa 901842 od rakouského výrobce Eglo je 1metr vysoká. Kolmé stínidlo zajistí dostatek svítidla pro osvětlení chodníčků, příjezdu, teras a cestiček. Kombinujte s osvětlením ve shodné sérii svítidel.
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Rigosa |
| Barva | černá |
| Výška | 35 cm |
| Průměr | 18,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 100 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 10 W |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 10W |