50cm venkovní sloupek Castelnuovo 902409 je vyroben z kovové základny s jemným mřížkováním v černém provedení a čirého, plastového krytu, který chrání žárovku… celý popis >
3 - 5 dní
cena s DPH
1 390 Kč
1 149 Kč
cena bez DPH 949,59 Kč
cena bez DPH 949,59 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) GU1050cm venkovní sloupek Castelnuovo 902409 je vyroben z kovové základny s jemným mřížkováním v černém provedení a čirého, plastového krytu, který chrání žárovku s paticí GU10. Kombinujte s osvětlením ve shodné sérii.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Castelnuovo |
| Barva | černá |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 80 mm |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Patice | GU10 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 7 W |
| Tvar | hranaté |
| Osazeno paticí | 1x GU10 7W |