Nástěnné svítidlo z řady MANERBIO vybaveno paticí E27 o maximálním výkonu 60W a senzorem soumraku i pohybu. Senzor soumraku je nastavitelný od 50-2000 luxů a… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27
Nástěnné svítidlo z řady MANERBIO vybaveno paticí E27 o maximálním výkonu 60W a senzorem soumraku i pohybu. Senzor soumraku je nastavitelný od 50-2000 luxů a pohybový je na vzdálenost 7 metrů se zorným úhlem 110°. Světelný zdroj není součástí balení. Svítidlo je vhodné pro venkovní osvětlení. Konstrukce je vyrobena z hliníkové slitiny, lakována do černé barvy. Difuzor je vyroben z čirého skla. Svítidlo má hodnotu stupně krytí IP44 a váhu 1,75kg.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | MANERBIO |
| Barva | černá, čirá |
| Délka | 24 cm |
| Výška | 29,5 cm |
| Hloubka | 12,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Patice | E27 |
| Materiál | hliníková slitina, sklo |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 60 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E27 60W |
| Soumrakové čidlo | Ano |
| Pohybové čidlo | Ano |